Sminkbord Luxus
Klubbat för:
7 200 SEK
3 000 SEK
SMINKBORD, Luxus, ek, fem sektioner med sammanlagt 7 lådor, en sektion höjd ca 25 cm, 37x26 och fyra sektioner ca höjd 12 cm, 37x26 cm, spegel ca 37,5 x 122,5 cm och två gavlar total höjd 78 cm
Smärre slitage, repor
634333
2019-04-16