Flaska koppar 1800-tal

Flaska koppar 1800-tal
Flaska koppar 1800-tal
Flaska koppar 1800-tal
Flaska koppar 1800-tal
Flaska koppar 1800-tal
Flaska koppar 1800-tal
Flaska koppar 1800-tal
Flaska koppar 1800-tal
Flaska koppar 1800-tal
Flaska koppar 1800-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FLASKA, 1800-talets början, koppar, troligen för brännvin, framsida med pålödda kopparmynt bl.a med Karl XIIs profil, höjd ca 22, längd 24 cm

634334

2019-04-12