Ikon med silverrisa Ryssland

Ikon med silverrisa Ryssland
Ikon med silverrisa Ryssland
Ikon med silverrisa Ryssland
Ikon med silverrisa Ryssland
Ikon med silverrisa Ryssland
Ikon med silverrisa Ryssland
Ikon med silverrisa Ryssland
Ikon med silverrisa Ryssland
Ikon med silverrisa Ryssland
Ikon med silverrisa Ryssland
Ikon med silverrisa Ryssland
Ikon med silverrisa Ryssland

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

IKON, 1800-tal, Ryssland, risa i silver, probör Alexandr Ilyich Yashinkov, St. Petersburg 1820, märkt M:CP, ca 17x14 cm

Risa med skador och bortfall, måleri med rester av putsmedel

634337

2019-04-12