Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GUNNAR NYLUND (1904-1997), vas, 1950-tal, stengods, Rörstrand, gul/grön harpälsglasyr, monogramsignerad Rörstrand G.N och K.I, höjd 37,5 cm
Märkt som 2.a sortering
634350
2019-04-13
Gör en kostnadsfri värdering här