Carl-Henrik Spak ´´Clipper´ fåtölj och fotpall
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
CARL-HENRIK SPAK, ´´Clipper´´ fåtlölj och fotpall, för Ire, 2000-tal, klädda i ljusfärgat skinn, gung funktion, underrede i vit metall, fåtöljen är etikettmärkt, sitthöjd ca 42 cm, fotpallenshöjd ca 33 cm
Bruksslitage, fläckar, märken
634367
2019-04-13