Carl-Henrik Spak ´´Clipper´ fåtölj och fotpall

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CARL-HENRIK SPAK, ´´Clipper´´ fåtlölj och fotpall, för Ire, 2000-tal, klädda i ljusfärgat skinn, gung funktion, underrede i vit metall, fåtöljen är etikettmärkt, sitthöjd ca 42 cm, fotpallenshöjd ca 33 cm

Bruksslitage, fläckar, märken

634367

2019-04-13