Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MÅRTEN GARBRING (f. 1918), västkustmotiv i skymning, signerad Mårten Garbring, daterad -88, olja på duk, ca 50x75 cm
634370
2019-04-13
Gör en kostnadsfri värdering här