Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HENRIK ALLERT, (f 1937): Pegasus, signerad Henrik Allert, olja på duk, ca 80x60 cm
Något ospänd duk
634373
2019-04-16
Gör en kostnadsfri värdering här