Henrik Allert oljemålning

Henrik Allert oljemålning
Henrik Allert oljemålning
Henrik Allert oljemålning
Henrik Allert oljemålning
Henrik Allert oljemålning
Henrik Allert oljemålning

Klubbat för:

8 200 SEK

4 000 SEK

HENRIK ALLERT, (f 1937): Pegasus, signerad Henrik Allert, olja på duk, ca 80x60 cm

Något ospänd duk

634373

2019-04-16