Parasoll från 1960-talet
Closed
2019-04-13
634380
| Sold for | 3 000 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
PARASOLL, 1960-tal, enligt uppgift oanvänt, orangelackerat stålrör samt textil, höjd ca 255 cm