Gunnar Widforss akvarell

Gunnar Widforss akvarell
Gunnar Widforss akvarell
Gunnar Widforss akvarell
Gunnar Widforss akvarell
Gunnar Widforss akvarell
Gunnar Widforss akvarell

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GUNNAR WIDFORSS (1879-1934): Skärgårdsmotiv med strandbodar, signerad och daterad Widfors 1915, akvarell, ca 36x47 cm

634381

2019-04-12