Figuriner

Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner

Klubbat för:

450 SEK

800 SEK

KUNGLIG DANSK och BING & GRÖNDAHL, figuriner, 4 st, 1960/70-tal, porslin, i form av fåglar samt en badande flicka, märkta, höjd ca 6-13.5 cm

Smärre slitage

634388

2019-04-13