Klubbat för:
450 SEK
800 SEK
KUNGLIG DANSK och BING & GRÖNDAHL, figuriner, 4 st, 1960/70-tal, porslin, i form av fåglar samt en badande flicka, märkta, höjd ca 6-13.5 cm
Smärre slitage
634388
2019-04-13