Kandelabrar Italien
Klubbat för:
19 500 SEK
Arviointi
20 000 SEK
Kuvaus
KANDELABRAR, 1 par, silver, empirestil, 1900-talets mitt, Italien, för fem ljus vardera, akantusbladornerade ljusarmar, kannelerade skaft på kvadratisk fot, palmett dekor, höjd ca 48 cm, vikt ca 4 127 g
Kuntoraportti
Bruksslitage, ställvis anlöpning
634423
Päivämäärä:
2019-04-21