Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, 3-lådig, rokokostil, 1900-talets mitt, marmorskiva, fanerad i olika träslag, beslag i mässing, höjd ca 81, 95x50 cm, nyckel finns
Slitage
634426
2019-04-12
Gör en kostnadsfri värdering här