Klubbat för:
10 000 SEK
4 000 SEK
KARUSELLHÄST, 1900-talets första hälft, skulpterat och polykromt bemålat trä, höjd 119, längd 105 cm
Åldersrelaterat slitage
634427
2019-04-13