Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
KVITTO/INKÖPSHÅLLARE, 1900-talets första hälft, "För kooperativa kassakvitton", lackerad plåt, vändbara skyltar, höjd ca 31x17 cm
Zustandsbeschreibung
Bakstycke saknas, slitage, ytskador
634431
2019-04-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner