Sture Johannesson färgserigrafi

Klubbat för:

1 400 SEK

2 000 SEK

STURE JOHANNESSON (1935-2018): Abstrakt komposition, signerad och daterad Sture J 1977, EA II/X, färgserigrafi, bildmått ca 61x60 cm

634458

2019-04-17