Klubbat för:
1 400 SEK
2 000 SEK
STURE JOHANNESSON (1935-2018): Abstrakt komposition, signerad och daterad Sture J 1977, EA II/X, färgserigrafi, bildmått ca 61x60 cm
634458
2019-04-17