Bordslampor / vägglampo

Bordslampor / vägglampo
Bordslampor / vägglampo
Bordslampor / vägglampo
Bordslampor / vägglampo
Bordslampor / vägglampo
Bordslampor / vägglampo
Bordslampor / vägglampo
Bordslampor / vägglampo
Bordslampor / vägglampo
Bordslampor / vägglampo

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPOR/ VÄGGLAMPOR, 2 st, 1900-talets första hälft, skärm i frostat glas, höjd ca 29-30 cm

Brukslitage

634464

2019-04-13