Väggur

Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur

Klubbat för:

1 700 SEK

1 500 SEK

VÄGGUR, 1800-talets slut, klassicerande stil, urverk märkt Japy Frères, brons, nyckel och pendel finns, höjd ca 54 cm

Smärre slitage, funktionen garanteras ej

634488

2019-04-13