John Erik Franzén litografi

John Erik Franzén litografi
John Erik Franzén litografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

JOHN ERIK FRANZÉN (född 1942): "Cadillac", monogramsignerad och daterade JEF 1995, numrerad 246/250, färglitografi, bildyta 49x60 cm

634497

2019-04-12