Dinky Toys modellbilar
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
DINKY TOYS MODELLFORDON, 9 st, 1960-70-tal, bestående av Mercedes Benz 600, Volvo 122 S, Saab 96, Triumph 2000, Austin 1800, Ford Corsair, Holden Special Sedan, Rolls Royce silver Wraith, Rolls Royce Phantom V
Rolls Royce Silver Wraith med skadat kylarmärke, enstaka lackskador
634520
2019-04-16