Leksakstank Gama 713
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GAMA, leksakstank, 713, omkring 1950-talet, Tyskland, litograferad plåt med figur i tank, gummiband, märkt Gama Tank, D.R.G.M, Made in Wester germany, i originalförpackning, längd ca 15 cm
Smärre slitage
634530
2019-04-13