Bengt Fransson oljemålning
Valmis
2019-04-13
634531
| Korkein tarjous | 3 400 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
BENGT FRANSSON (född 1935): "Café Paris", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 27x35 cm