Lars Gynning färglitografi

Lars Gynning färglitografi
Lars Gynning färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS GYNNING (1920-2003): "Akrobath åh", signerad Lars Gynning, grafiskt blad, ca 56x44 cm

Med dedikation, gulnad, mindre veck

634534

2019-04-13