Oidetifierad konstnär, motiv av par i allé

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, motiv av par i allé, sannolikt England, daterad 1876, olja på duk, mått ca 20x26 cm

634541

2019-04-13