Gunnel Sahlin Frutteria
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUNNEL SAHLIN, "Frutteria", Kosta Boda, 1990-tal, 5 dlr bestående av pumpa, banan, citron, chillifrukt, samt. aubergine, samtliga i glasmassa med färgapplikationer, samtliga signerade, vissa etikettmärkta, längd ca 15-23 cm
634546
2019-04-16