Gunnel Sahlin Frutteria

Gunnel Sahlin Frutteria
Gunnel Sahlin Frutteria
Gunnel Sahlin Frutteria
Gunnel Sahlin Frutteria
Gunnel Sahlin Frutteria
Gunnel Sahlin Frutteria
Gunnel Sahlin Frutteria
Gunnel Sahlin Frutteria
Gunnel Sahlin Frutteria
Gunnel Sahlin Frutteria

Klubbat för:

1 100 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

GUNNEL SAHLIN, "Frutteria", Kosta Boda, 1990-tal, 5 dlr bestående av pumpa, banan, citron, chillifrukt, samt. aubergine, samtliga i glasmassa med färgapplikationer, samtliga signerade, vissa etikettmärkta, längd ca 15-23 cm

Zustandsbeschreibung

634546

2019-04-16