Bengt Lindström serigrafi på duk
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): "Närvaro",
signerad i trycket Lindström, upplaga 200 ex samt EA, enligt uppgift märkt EA under ramen, serigrafi på duk, ca 122x95 cm
Jämför: Länsmuseet i Härnösand Murbergets samlingar objektnr M30937
Smärre skador i övre marginal
634551
2019-04-20