Petter Thoen akrylmålning

Petter Thoen akrylmålning
Petter Thoen akrylmålning
Petter Thoen akrylmålning
Petter Thoen akrylmålning
Petter Thoen akrylmålning
Petter Thoen akrylmålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PETTER THOEN (född 1943): "Dag Öhrlund" signerad och daterad 2015, akryl på duk, ca 91x73 cm

634554

2019-04-13