Jaromir Brabenec
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JAROMIR BRABENEC (Tjeckoslovakien, född 1934): (2) Abstrakt, signerade och daterade 1977, numrerade 55/75, färgserigrafier, ca 75x51 cm,
Ingår i tema-auktionen Internationell grafik 28 april
1 med ytrispor
634567
2019-04-28