Jaromir Brabenec
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JAROMIR BRABENEC (Tjeckoslovakien, född 1934): (3) Abstrakt, signerade och daterade 1977, numrerade 35/75, färgserigrafier, ca 75x51 cm vardera,
Ingår i tema-auktionen Internationell grafik 28 april
Oramade, ngn med ytsmuts/fläckar i marginalen
634572
2019-04-28