Jaromir Brabenec

Jaromir Brabenec
Jaromir Brabenec
Jaromir Brabenec
Jaromir Brabenec
Jaromir Brabenec
Jaromir Brabenec

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAROMIR BRABENEC (Tjeckoslovakien, född 1934): (3) Abstrakt, signerade och daterade 1977, numrerade 35/75, färgserigrafier, ca 75x51 cm vardera,

Ingår i tema-auktionen Internationell grafik 28 april

Oramade, ngn med ytsmuts/fläckar i marginalen

634572

2019-04-28