Madeleine Pyk färglitografi och utställningsbok

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MADELEINE PYK, "Sofiero slott" april-maj 2011, bok med färglitografi, numrerad och signerad M.Pyk 48/450, färglitografins mått bladmått 29x19 cm

634592

2019-04-13