Nils Landberg Orrefors vaser

Nils Landberg Orrefors vaser
Nils Landberg Orrefors vaser
Nils Landberg Orrefors vaser
Nils Landberg Orrefors vaser
Nils Landberg Orrefors vaser
Nils Landberg Orrefors vaser
Nils Landberg Orrefors vaser
Nils Landberg Orrefors vaser
Nils Landberg Orrefors vaser
Nils Landberg Orrefors vaser

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS LANDBERG (1907-1991), vaser, 2 st., glas, Orrefors 1950-/60-tal, dekor i underfång i grågrönt, signerade Orrefors Nu 3538/3, höjd ca 31-38 cm

634593

2019-04-16