Servietter 1800-tal damast
2019-04-13
634596
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SERVETTER, 11 st, 1800-talets senare del, nyrokoko, linnedamast, centralmönster i form av blomsteruppsättning, bårde med dekor av blommor och akantus, ca 66x66 cm