Isaac Grünewald färglitografi

Isaac Grünewald färglitografi
Isaac Grünewald färglitografi
Isaac Grünewald färglitografi
Isaac Grünewald färglitografi

Klubbat för:

6 000 SEK

2 000 SEK

ISAAC GRÜNEWALD (1889-1946): "Midsommar", signerad Grünewald, 196/200, färglitografi, ca 85x60 cm

Gulnad

634610

2019-04-13