Murano Barovier & Toso skulptur

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BAROVIER & TOSO, skulptur, glas, Italien, 1950/60-tal, Murano, i form av fågel, underfång i guld, signerad, höjd 13, längd 20 cm

634616

2019-04-16