Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SÖREN LUND, soffa, Danmark, 2000-tal, 3-sits, blåvittrandig klädsel, sitthöjd ca 40, 225x86 cm
Bruksslitage, mycket smutsig klädsel samt mindre fläckar
634630
2019-04-13
Gör en kostnadsfri värdering här