Soffa design Sören Lund
Valmis
2019-04-13
634630
| Korkein tarjous | 400 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
SÖREN LUND, soffa, Danmark, 2000-tal, 3-sits, blåvittrandig klädsel, sitthöjd ca 40, 225x86 cm
Bruksslitage, mycket smutsig klädsel samt mindre fläckar