Soffa design Sören Lund

Soffa design Sören Lund
Soffa design Sören Lund
Soffa design Sören Lund
Soffa design Sören Lund
Soffa design Sören Lund
Soffa design Sören Lund
Soffa design Sören Lund
Soffa design Sören Lund
Soffa design Sören Lund
Soffa design Sören Lund

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÖREN LUND, soffa, Danmark, 2000-tal, 3-sits, blåvittrandig klädsel, sitthöjd ca 40, 225x86 cm

Bruksslitage, mycket smutsig klädsel samt mindre fläckar

634630

2019-04-13