Böcker

Böcker
Böcker
Böcker
Böcker
Böcker
Böcker
Böcker
Böcker

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BIOGRAPHISKT LEXION (26) öfver namnkunnige svenske män 23 band utgivna mellan åren 1835-1857, med följer också Ch Oesers, Leipzig 1892 samt Allmans Illustrated modern school atlas, 1800-talets mitt, alla med samtida inbindningar

Ej genomgångna, bruks och åldersrelaterat slitage,

634631

2019-04-13