Elsa Nilsson oljemålning

Elsa Nilsson oljemålning
Elsa Nilsson oljemålning
Elsa Nilsson oljemålning
Elsa Nilsson oljemålning
Elsa Nilsson oljemålning
Elsa Nilsson oljemålning
Elsa Nilsson oljemålning
Elsa Nilsson oljemålning

Klubbat för:

600 EUR

Utropspris

300 EUR

ELSA NILSSON (1880-1929) Flicka, signerad, olja på pannå, 33x29 cm

634641

2019-05-20