Klubbat för:
1 200 SEK
2 000 SEK
VÄGGLAMPA, tillskriven Ulla Skogh, 1950-tal, mahogny, frostat glas med slipaddekor av fåglar och vass, för inbyggnad, ca 64x49 cm
PROVENIENS: Sjögrens Konditori Luleå
Mindre nagg, ram med sprickor
634645
2019-04-13