Vägglampa

Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

VÄGGLAMPA, tillskriven Ulla Skogh, 1950-tal, mahogny, frostat glas med slipaddekor av fåglar och vass, för inbyggnad, ca 64x49 cm

PROVENIENS: Sjögrens Konditori Luleå

Mindre nagg, ram med sprickor

634645

2019-04-13