Sven Palmqvist vas

Sven Palmqvist vas
Sven Palmqvist vas
Sven Palmqvist vas
Sven Palmqvist vas
Sven Palmqvist vas
Sven Palmqvist vas
Sven Palmqvist vas
Sven Palmqvist vas
Sven Palmqvist vas
Sven Palmqvist vas
Sven Palmqvist vas
Sven Palmqvist vas
Sven Palmqvist vas
Sven Palmqvist vas

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEN PALMQVIST, vas, Orrefors, "Kraka", 1960-tal, dekor av nätmönster i blått med små luftbubblor, signerad "ORREFORS Kraka Nr 349 Sven Palmqvist", etikettmärkt, höjd ca 19 cm

634650

2019-04-16