Lillemor Mannerheim vas

Lillemor Mannerheim vas
Lillemor Mannerheim vas
Lillemor Mannerheim vas
Lillemor Mannerheim vas
Lillemor Mannerheim vas
Lillemor Mannerheim vas
Lillemor Mannerheim vas
Lillemor Mannerheim vas
Lillemor Mannerheim vas
Lillemor Mannerheim vas
Lillemor Mannerheim vas
Lillemor Mannerheim vas

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LILLEMOR MANNERHEIM, vas, Gefle, 1950-tal, glaserat stengods, gul glasyr, signerad M, höjd ca 37 cm

Glasyrförtunning vid vasens ena mynning

634671

2019-04-16