Dalahäst

Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HÄST, Dalarna, 1900-talets första hälft, sk blåbening, vitmålad med polykrom dekor, höjd ca 17 cm

Öron med avslag, lagning

634682

2019-04-24