Georg Suttner oljemålning

Georg Suttner oljemålning
Georg Suttner oljemålning
Georg Suttner oljemålning
Georg Suttner oljemålning
Georg Suttner oljemålning
Georg Suttner oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GEORG SUTTNER (1922-2014): ´´Brudrovet´´, signerad Suttner, olja på duk, ca 56x54 cm

634684

2019-04-13