Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MALTE TOLF NYBERG (född 1929): Komposition, signerad a tergo Matle Nyberg XII, 1991 olja på duk, ca 56x48 cm
634686
2019-04-13
Gör en kostnadsfri värdering här