Tore Hultscratz, oljemålning

Tore Hultscratz, oljemålning
Tore Hultscratz, oljemålning
Tore Hultscratz, oljemålning
Tore Hultscratz, oljemålning
Tore Hultscratz, oljemålning
Tore Hultscratz, oljemålning

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TORE HULTCRANTZ (1923-1998): "Murar och hus i Spanien, kväll", signerad Hultcrantz, olja på duk, ca 67x47 cm

634688

2019-04-13