Sminkbord teak

Sminkbord teak
Sminkbord teak
Sminkbord teak
Sminkbord teak
Sminkbord teak
Sminkbord teak
Sminkbord teak
Sminkbord teak
Sminkbord teak
Sminkbord teak

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAMSKRIVBORD, 1900-talets mitt, fanérat i teak, med uppfälbar spegel och uppsats, svarta ben med mässingsavslut, höjd 76, 124 x 35 cm

Smärre slitage.

634693

2019-04-13