Tore Hultcrantz, olja på pannå

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TORE HULTCRANTZ (1923-1998): komposition, signerad T Hultcrantz, olja på pannå, mått ca 38x40 cm

634707

2019-04-13