Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KARBIDLAMPA, 1900-talets första hälft, AB Svensk Belysning, Stockholm, Typ 43 G.v.F. Stjärnlyktan, i mässing och opakt glas, höjd ca 48 cm, diam ca 17 cm
Ytrost samt mindre bucklor
634708
2019-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här